Jania

Zamki Jania  najlepsza jakość na rynku

Jania to firma powstała w 1979 roku. Współcześnie jest to marka, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce i na świecie. Swoją działalność opiera na produkcji wszelkich zamków wykorzystywanych w stolarce drewnianej, stalowej, aluminiowej i z tworzyw sztucznych. Zamki Jania to produkty zaprojektowane przez najlepszych specjalistów. Przed wypuszczeniem na rynek przechodzą szereg badań i testów, aby móc potwierdzić ich solidność, bezawaryjność i skuteczność. Na każdy z nich kupujący otrzymuje aż 5-letnią gwarancję od producenta.

Zamki do drzwi Jania

W ofercie marki można znaleźć kilkadziesiąt produktów o różnym zastosowaniu. Są to m.in. zamki wpuszczane, zamki nawierzchniowe, zamki trzpieniowe, zamki listwowe, zasuwy, a także obudowy zamków. Zamki do drzwi Jania cechują się szczególną wytrzymałością. Są polecane przez wielu inwestorów i instalatorów z branży stolarskiej, ślusarskiej i remontowo-budowlanej zarówno do drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych w blokach, w domach jednorodzinnych, w zakładach pracy, w obiektach użyteczności publicznej i obiektach komercyjnych.

Ich najważniejszą zaletą jest mechanizm i jego solidna konstrukcja odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, które mają na celu skuteczne zabezpieczenie budynku. Odpowiednio dobrane nie tylko chronią, lecz również niejednokrotnie są ozdobą drzwi, szczególnie jeśli chodzi o zamki nawierzchniowe. 

Zamek do furtki Jania

Każdy zamek do furtki Jania to produkt, który znakomicie można dopasować do bram w ogrodzie czy na działce. Jego konstrukcja i materiały, z jakich jest stworzony, świetnie sprawdzą się w różnorodnych warunkach. Zazwyczaj tego typu zamek wykonany jest ze stali nierdzewnej i stali o niskiej zawartości żelaza. Odporny na wszelkie czynniki atmosferyczne, na korozję, niskie i wysokie temperatury oraz na zanieczyszczenia (np. pył) będzie służył przez długi czas.

Zamek Jania  budowa i solidność produktów marki

Zamki Jania to produkty konstruowane z polskich materiałów. Cenione są zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Ich prosta, lecz sprawdzona konstrukcja świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu w drzwiach wejściowych, pokojowych czy w furtkach ogrodowych. Jeśli szukasz akcesoriów o wysokiej jakości i starannie wykonanych z dbałością o każdy ich detal, które ochronią Twoją posesję i dom przed wizytą nieproszonych gości, wybierz zamek Jania. Budowa produktów pochodzących od tej marki jest solidna, a ich działanie skuteczne na wiele lat!