Euro-Locks

Zamki Euro-Locks – różnorodność modeli

Zamki Euro-Locks to jedne z najbardziej pożądanych produktów przez instalatorów i inwestorów. Wysoka jakość, solidne wykonanie i trwałość to ich najważniejsze cechy. Systemy te są produkowane dla różnych gałęzi przemysłu, a wyroby używane są na całym świecie i mają wiele zastosowań w różnorodnych środowiskach. Dzięki rozmaitym modelom i funkcjom klient ma ogromny wybór,  a ostateczna decyzja z pewnością będzie idealnie dostosowana do jego potrzeb. Można wykorzystać je do m.in. szafek BHP, skrzynek pocztowych, szafek metalowych czy obudowy energetycznej.

Zamek Euro-Locks krzywkowy – podstawowa budowa

Zamek Euro-Locks krzywkowy składa się z jednostki podstawowej, czyli z obudowy i z bębenka z ruchomą krzywką. Zastosowanie specjalnego klucza kształtowego do jego zamknięcia zwiększona poziom jego bezpieczeństwa. Dodatkowo nie ma plastikowych elementów, które mogłyby się naruszyć lub połamać w trakcie jego otwierania czy zamykania. Zazwyczaj zamek w całości pokryty jest niklem lub chromem.

Zamek do skrzynki pocztowej Euro-Locks i nie tylko

Zamki krzywkowe Euro-Locks są wykorzystywane w wielu dziedzinach. Mają zazwyczaj specjalną powłokę antybakteryjną i przeciwdrobnoustrojową. Mogą być stosowane w miejscach wilgotnych i terenach narażonych na działanie silnych środków chemicznych. 

Szafki z zamkami krzywkowymi są używane do zamykania leków w gabinetach, dokumentów z informacjami dotyczącymi chorób pacjentów, a także rzeczy osobistych w salach szpitalnych. Taki sposób przechowywania uniemożliwia dostęp do nich osobom nieupoważnionym, które nie mają klucza.

Równie popularne są one w miejscach, gdzie potrzebne są tzw. skrytki. Takie zastosowanie ma np. zamek do skrzynki pocztowej Euro-Locks. Produkty te można też używać m.in. w meblach biurowych, na uczelniach, w supermarketach czy w bibliotekach.

Zamki do szafek metalowych Euro-Locks od Kelop.pl – najlepsze produkty na rynku

Zamki do szafek metalowych Euro-Locks od Kelop.pl dzięki nieustannie doskonalonym technologiom, osiągają najwyższe poziomy wydajności, stając się niekwestionowanym liderem w kategorii niezawodności.

W razie pojawienia się wątpliwości podczas procesu zakupu zamka Euro-Locks zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych porad naszego działu obsługi klienta, gdzie zespół naszych ekspertów odpowie na wszystkie pytania dotyczące asortymentu. Zakupy w Kelop.pl to czysta przyjemność – z pewnością zaskoczysz się atrakcyjnymi cenami, licznymi promocjami i szybką realizacją wysyłki. Zapraszamy!