Wpuszczane

Zamki do drzwi wpuszczane – gwarancja bezpieczeństwa

Zamki do drzwi wpuszczane to podstawa bezpieczeństwa w każdym domu, firmie czy biurze. Dzięki nim możemy zamknąć drzwi i cieszyć się spokojem bez obaw o wtargnięcie nieproszonych gości. Produkty z naszego sklepu pochodzą od renomowanych producentów i wyróżniają się wysoką jakością. Są poddawane wielu testom, dzięki czemu na rynku są dostępne zamki nie do sforsowania. Bez względu na to, czy posiadasz stare, nowe czy antywłamaniowe drzwi, bez problemu znajdziesz taki zamek, który da Ci pewność jego niezawodności i skuteczności na długie lata. 

Zamek drzwiowy wpuszczany – jak dobrać idealny produkt?

Montaż zamków drzwiowych wiąże się z koniecznością jego wymiany np. z powodu przeprowadzki czy zgubienia klucza. W ten sposób można też zwiększyć poziom ochrony swojego dobytku przed włamaniem. Jednak jak dobrać idealny zamek drzwiowy wpuszczany? Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na wymiary rozstawu zamka i zmierzyć odległość od czoła zamka do osi obrotu klamki (tzw. głębokość). Ważny jest również kierunek otwierania drzwi. Uzyskanie tych informacji pomoże Ci dobrać odpowiedni produkt.

Zamki wpuszczane do drzwi i ich rodzaje

Zamki wpuszczane do drzwi to jedne z najpopularniejszych typów zamków. Ich mechanizmy kryją się w skrzydle drzwiowym, dlatego są niewidoczne dla oka. Na rynku są dostępne różne rodzaje tych produktów, które różnią się sposobem działania. Są to modele m.in.:

  • na klamkę;
  • na klucz z zasuwą;
  • na wkładkę z kluczem płaskim.

Produkty te znakomicie odgrywają swoją rolę w domach, w budynkach komercyjnych i obiektach użyteczności publicznej. Zamki stosowane do drzwi wejściowych mają dużo zabezpieczeń. W przypadku zamków do drzwi pokojowych są one zdecydowanie mniej pancerne, jednak dalej świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie chcesz zachować swoją prywatność np. w wynajmowanym pokoju czy w gabinecie. 

Zamki wpuszczane – oferta Kelop.pl

W Kelop.pl dostępne są zamki wpuszczane do drzwi topowych marek takich jak m.in. Jania, Gerda, Lob. Oferta sklepu to wyłącznie produkty z atestami, niezawodne, trwałe i solidnie wykonane z dbałością o każdy detal. Pozytywne opinie klientów świadczą o naszym wyjątkowym zaangażowaniu podczas realizacji zamówień. Zamki drzwiowe, które proponujemy, są chętnie wybierane przez grono inwestorów i instalatorów, gdyż zapewniają Ci bezpieczeństwo w Twoim domu. Niskie ceny i pomoc fachowców w doborze odpowiednich artykułów wyróżnia nas na tle konkurencji, dlatego nie wahaj się i skorzystaj z naszych usług. Kelop.pl to gwarancja Twojej satysfakcji z zakupów na najwyższym poziomie!