Gerda

Kłódka Gerda – najlepsze zabezpieczenie na rynku

Kłódka Gerda znakomicie zabezpieczy mienie zarówno o mniejszej, jak i większej wartości. W zależności od modelu można ją wykorzystać do zamknięcia ogródka działkowego, pomieszczenia gospodarczego, szafki czy schowka. Wszystkie kłódki tej marki spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, mają atesty antywłamaniowe i certyfikat wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Wyróżniamy kłódki żeliwne i kłódki mosiężne. Pierwszy ich typ cechuje się znaczną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei modele mosiężne mają większą odporność na występowanie trudnych warunków atmosferycznych. Decydując się na zakup, należy zastanowić się, do czego chcemy wykorzystać kłódkę.

Szukasz sprawdzonych i bezawaryjnych kłódek Gerda? Odwiedź Kelop.pl i sprawdź nasz asortyment!

Kłódki Gerda pałąkowe i trzpieniowe

Kłódki Gerda pałąkowe są najpopularniejszym i najczęściej stosowanym zabezpieczeniem np. w magazynach, w garażach i w szopach, bez trudu łączącym nieprzylegające do siebie powierzchnie. W ofercie marki można spotkać wiele modeli z linii np. Resysta, Iron Line czy HSS, różniące się nieznacznie mechanizmem i klasą zabezpieczenia.

Kłódka trzpieniowa idealnie sprawdzi się tam, gdzie można złapać trzpieniem dwa elementy. Używa się ją do zamykania hal magazynowych, garaży, warsztatów samochodowych i pomieszczeń gospodarczych. Poszczególne modele różnią się materiałem wykorzystanym do ich produkcji. Gerda proponuje kłódki trzpieniowe z linii Secure.

Kłódka na szyfr Gerda  szczególny rodzaj zabezpieczenia

W przeciwieństwie do kłódki pałąkowej i trzpieniowej kłódka na szyfr Gerda nie ma w zestawie klucza. Otwiera się dopiero po wybraniu przez użytkownika odpowiedniej kombinacji bębenków obrotowych. Kłódki te są kompaktowe i mają wszechstronne zastosowanie. Używa się je do zamykania różnego rodzaju szafek np. na siłowni lub w pracy. Można je także wykorzystać przy zabezpieczaniu walizki czy roweru. Gerda w swojej ofercie ma kłódki szyfrowe z linii Bras Line, charakteryzujące znakomitą trwałością.

Kłódki Gerda – oferta sklepu Kelop.pl

W naszym sklepie proponujemy klientom różne typy zabezpieczenia. Wśród nich w ofercie są również najwyższej klasy kłódki Gerda z linii Iron Line, Brass Line, Secure, Aqua Modus, Resysta i HSS. Konsumenci chętnie sięgają po wyroby tej marki, doceniając je za profesjonalne wykonanie. Konstrukcja kłódek jest solidna, a każdy ich detal został starannie przemyślany, co gwarantuje wyjątkową wytrzymałość. Zapraszamy do Kelop.pl!