Wrzeciądze

Wrzeciądze – ogólna charakterystyka

Wrzeciądze to doskonałe rozwiązanie służące do zamykania różnych pomieszczeń, szaf czy walizek. Jest to skuteczna osłona, która utrudnia dostęp do pałąka kłódki. Ich zastosowanie w dziedzinie bezpieczeństwa umożliwia ochronę mienia przed dostępem osób nieupoważnionych. Dzięki solidnej konstrukcji i prostej budowie są niezastąpione w codziennym życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym.

W Kelop.pl można znaleźć różnego rodzaju wrzeciądze, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wrzeciądze i ich budowa

Wrzeciądze wykonuje się z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne, a to wszystko zwiększa ich żywotność – ich zakup to inwestycja na długie lata. Ich metaliczny wygląd dodaje elegancji drewnianym drzwiom i meblom. Dostępność w różnych wymiarach daje szansę na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb.

Składają się one z dwóch elementów, które można spiąć ze sobą kłódką. W przypadku drzwi najlepiej jest zamontować jedną część na skrzydle, a drugą na futrynie. W ten sposób nie ma możliwości ich otwarcia, gdyż kłódka blokuje rozwarcie wrzeciądza.

Wrzeciądze do kłódek – najwyższa jakość to podstawa

Wrzeciądze do kłódek wykorzystuje się w zabezpieczaniu takich miejsc jak m.in. budynki gospodarcze, strychy, piwnice, altany, przyczepy samochodowe, różnego rodzaju zbiorniki, pojemniki na śmieci, metalowe szafy czy bramy.

Ważna jest jakość zastosowanego wrzeciądza, gdyż jeśli jest ono niskiej jakości, to potencjalny włamywacz bez problemu zerwie go razem z kłódką. Warto skupić się wyłącznie na produktach pochodzących od renomowanych producentów takich jak np. Lob. Wyroby tej marki znajdują się w asortymencie Kelop.pl. Tylko wówczas można być pewnym, że zamknięte pomieszczenia są właściwie chronione, a wrzeciądze i kłódki wystarczą.

Zainwestowanie w dobrej jakości wrzeciądze z pewnością jest znakomitą alternatywą dla zakupu drogich systemów alarmowych  niższa cena wcale nie oznacza gorszych właściwości.

Kłódki   wrzeciądze ich uzupełnieniem

Aby wrzeciądz miał sens zastosowania, należy zawsze użyć kłódki. Wrzeciądze wraz z nią blokują dostęp do danej przestrzeni lub rzeczy. Najlepszej klasy produkty tego typu znajdziesz w Kelop.pl. Oferujemy wyroby solidnie wykonane, trwałe, funkcjonalne i niezawodne.

W przypadku wystąpienia wątpliwości podczas zakupów warto skorzystać z możliwości kontaktu z naszą obsługą sklepu, która pomoże w wyborze i odpowie na wszystkie pytania z dziedziny zabezpieczeń! Zapraszamy do nas!