Systemy master key

System Master Key – wyjątkowy mechanizm działania

System Master Key, zwany inaczej układem centralnego otwierania, to innowacyjne rozwiązanie, które przekształciło sposób zarządzania dostępem do różnych pomieszczeń w firmach lub w instytucjach.

W praktyce wygląda to tak, że każdy zamek w systemie posiada swoją indywidualną wkładkę, żeby podstawowy klucz (Change Key) mógł otworzyć określone drzwi. Jednak każda wkładka ma też specjalny komponent, który pozwala na otwieranie zamka za pomocą unikalnego klucza Master Key. Klucz Master Key działa na zasadzie współdzielenia kodowania z indywidualnymi kluczami, które są zaprogramowane tak, by pasować do kilku różnych zamków.

To oznacza, że osoba na stanowisku zarządzającym np. menedżer, może posiadać klucz Master, który pozwala na otwarcie wszystkich zamków w systemie. Pozostali użytkownicy mają indywidualne klucze, otwierające tylko wyznaczone drzwi.

Klucz, wkładka i zamek Master Key – wszechstronność zastosowania

Klucz, wkładka i zamek Master Key to elementy, dzięki którym możliwe jest elastyczne zarządzanie dostępem do różnych części budynków czy terenów, jednocześnie zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. Najczęściej System Master Key wykorzystuje się m.in. w siedzibach firm, w hotelach, w domach studenckich, w zakładach produkcyjnych, w centrach handlowych, w bankach, w urzędach państwowych, czyli wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba kontroli dostępu.

Klucze Master Key i ich zalety – czy warto?

Gubienie, zapominanie, przeszukiwanie zatłoczonej szuflady w poszukiwaniu tego jednego klucza –  te sytuacje wszyscy doskonale znają. Wiele z tych nieprzyjemności można uniknąć, korzystając Systemu Master Key.

Klucze Master Key tosą uniwersalne. Jeden z takich kluczy ma moc otwarcia wszystkich zamków w danym systemie, dlatego nie trzeba nosić przy sobie całych pęków. Dodatkowo każdy klucz w układzie centralnego otwierania jest kodowany, dzięki czemu nie może być duplikowany bez wiedzy i zgody Zarządcy. Jeśli klucz zostanie zgubiony, wystarczy szybka i niedroga wymiana wkładki w zamkach.

Klucze, zamki, wkładki – System Master Key w ofercie Kelop.pl

Jako Kelop.pl mamy w swojej ofercie pełną gamę produktów Systemu Master Key. Jesteśmy przekonani, że nasz asortyment sprawi, że zarządzanie dostępem do różnych pomieszczeń stanie się dla Ciebie znacznie prostsze i wygodniejsze. Klucze, zamki i wkładki Master Key to nowoczesne i przemyślane rozwiązanie, gwarantujące maksimum bezpieczeństwa i wygody, dlatego zapraszamy na zakupy do naszego sklepu!