Zamki

Zamki do drzwi – dlaczego należy je montować?

W każdych drzwiach powinien znaleźć się zamek drzwiowy. Jest to niezbędny element, dzięki któremu możesz zabezpieczyć wejście do Twojego domu czy pokoju. Zamknięcie drzwi przy pomocy solidnych, wytrzymałych i trwałych produktów daje poczucie bezpieczeństwa, spokój ducha i prywatność. Nie musisz obawiać się, że ktoś obcy lub niepożądany wtargnie do domu. Współcześnie zamki drzwiowe są produkowane z dbałością o każdy szczegół. W ofercie naszego sklepu Kelop.pl znajdziesz różnego rodzaju zamki do drzwi, które stanowią nie tylko niezawodne zabezpieczenie, lecz także mogą się stać dekoracyjnym elementem. Zapraszamy!

Zamek do drzwi – rodzaje zamknięć

Różne wersje zamknięć sprawiają, że bez problemu dopasujesz do swoich drzwi takie, z których będziesz zadowolony. Każdy zamek do drzwi w naszym sklepie to produkt o niezawodnej budowie i łatwy w montażu. W Kelop.pl dostępne są np.:

  • zamki nawierzchniowe –  montowane na drzwiach od wewnątrz budynku;
  • zamki wpuszczane – instalowane w skrzydle drzwiowym i ościeżnicy;
  • zamki do drzwi chińskich – zamki do budżetowych drzwi o niskiej jakości (np. oferowanych w marketach);
  • zamki przeciwpożarowe – zamki ognioodporne.

W naszym asortymencie zamki drzwiowe mają różne kolory i kształty, a ich design będzie pasował do aranżacji w Twoim domu bez względu na to, czy jest to np. styl minimalistyczny, loftowy czy skandynawski. 

Zamki drzwiowe – Twój wybór nie może być przypadkowy

Dobrze dobrany zamek drzwiowy będzie Ci służył przez długie lata. Ważne jest, aby standardowe użytkowanie nie doprowadziło do jego szybkiego zniszczenia i przetarcia. Zamknięcia stalowe są najtrwalsze, gdyż charakteryzują się szczególną odpornością na czynniki atmosferyczne i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Zastanów się również nad zamkami ocynkowanymi – cynk jest odporny na wilgoć. Zamki drzwiowe nie mogą się odkształcać, a wszelkie próby ich przecięcia czy podważenia powinny kończyć się fiaskiem. Tylko starannie dopasowane modele gwarantują wygodę i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu. 

Zamki do drzwi w ofercie Kelop.pl

W sklepie Kelop.pl znajdziesz wysokiej jakości zamki do drzwi np. zamki nawierzchniowe, wpuszczane, do drzwi chińskich i przeciwpożarowe renomowanych marek takich jak m.in. Gerda, Romus, Jania i Lob. Nasza oferta to wyłącznie bezawaryjne produkty, solidnie wykonane i trwałe w atrakcyjnych cenach. Jeśli szukasz zamków do drzwi, dzięki którym chcesz poczuć się bezpiecznie we własnym domu, zapraszamy do Kelop.pl!