Okucia i akcesoria do drzwi

Okucia do drzwi  zadbaj o spójny styl w Twoim domu

Wszelkie elementy, które znajdują się w skrzydle drzwiowym i mają wpływ na jego funkcjonowanie to okucia do drzwi. Ich odpowiedni dobór sprawi, że w Twoim domu zagości harmonia, a wnętrze nabierze spójności i estetycznego wyglądu. Drzwi do domu są swego rodzaju powitaniem dla naszych gości. Już od ulicy czy na klatce schodowej mogą być określeniem Twojego stylu. Warto dobrać takie akcesoria, które idealnie go dopełnią. W Kelop.pl znajdziesz okucia do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, a wśród nich wkładki, zamki, klamki, szyldy, kłódki i samozamykacze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Akcesoria do drzwi  solidne zabezpieczenie to podstawa

Oprócz estetycznego wyglądu ważna jest także jakość produktów. Odpowiadając na Twoje potrzeby, nasza oferta składa się wyłącznie z okuć pełni sprawnych i wykonanych z trwałych materiałów, dzięki którym funkcjonowanie drzwi jest bezawaryjne. Drzwi wejściowe i elementy do nich są stale narażone na działanie czynników atmosferycznych, a także muszą być odporne na potencjalny demontaż i uszkodzenia mechaniczne. Często wielopunktowe ryglowania i dodatkowe zabezpieczenia już na wstępie odstraszają włamywaczy, dlatego warto zainwestować w solidne akcesoria do drzwi, aby czuć się bezpiecznie.

Okucie do drzwi – jak je dobrze dobrać do drzwi?

Okucie do drzwi musi mieć jedną ważną cechę  nie może osłabić skrzydła drzwiowego, gdyż wówczas mechanizm nie będzie spełniać swojej funkcji. Jeśli szukasz akcesoriów do drzwi, zastanów się jakiego zamka potrzebujesz (np. antywłamaniowy) i jaki typ zawiasów będzie odpowiedni. Zwróć uwagę na rozstaw i kształt klamek oraz ich szyldów, które muszą być dopasowane do otworów w drzwiach. Dokładnie sprawdź wymiary zamka i rodzaj wkładki. W przypadku okuć do drzwi w budynkach gospodarczych czy garażach przemyśl, jaka kłódka będzie najlepsza. Jeśli potrzebujesz pomocy – zadzwoń! Zapewnimy Ci szybkie i profesjonalne wsparcie.

Akcesoria do drzwi w ofercie Kelop.pl

Kelop.pl to sklep, w którym zakupisz różnego rodzaju zamki, wkładki, kłódki, klucze, klamki i inne akcesoria do drzwi. Swoją ofertę kierujemy do prywatnych inwestorów i klientów biznesowych. Proponujemy wyłącznie sprawdzone produkty wysokiej klasy, które są cenione zarówno przez specjalistów z branży, jak i amatorów. Wyroby renomowanych marek takich jak m.in. Gerda, Cam, Lob, Dierre, Assa Abloy, Kale i Yale charakteryzują się wyjątkową niezawodnością. Jeśli szukasz solidnych akcesoriów w atrakcyjnej cenie, zapoznaj się z naszym asortymentem – z pewnością się nie zawiedziesz!